• szymon_sloma_instruktor_narciarstwa.jpg
  • szymon_sloma_instruktor_narciarstwa_2.jpg
  • szymon_sloma_instruktor_narciarstwa_3.jpg

Nazywam się Szymon Słoma. Od zawsze marzyłem o tym, aby jeździć na nartach. Pochodzę z małej górskiej miejscowości (Rajczy). W dzieciństwie aby zjechać musiałem podejść do góry. Obok domu nie było wyciągu. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że na nartach można skręcać - jazda była na wprost!

Pomimo, że chodziłem do liceum z ogromna narciarską tradycją to na nartach nie jeździłem. Nie było mnie wtedy na to stać.

Wiesz jak to jest, gdy ma się marzenia...

Za pierwsze zarobione pieniądze tuż po liceum kupiłem narty, a na studiach pokazali mi jak się skręca. Zrobiłem uprawnienia. Od tego czasu minęło 15 lat i mogę powiedzieć, że to była wspaniała decyzja.

Dziś jestem trenerem narciarstwa zjazdowego, członkiem SITN ze stopniem instruktora narciarstwa PZN, członkiem klubu skialpinistecznego Kandahar oraz autorem książki Zostań Mistrzem Narciarstwa. 

Przeprowadziłem kilkaset szkoleń grupowych i indywidualnych na każdym poziomie zaawansowania. Na trasie i poza trasą. Narciarstwo jest moją największą życiową pasją!

Tak jak Ty zastnawiałem się od czego zacząć.

Pamiętam dobrze swoją drogę. Ile czasu i pieniędzy mnie to kosztowało. Za mały ułamek tej kwoty otrzymujesz podręcznik, w którym jest ponad 100 ćwiczeń, które wykonuję ze swoimi uczniami na stoku. 

Jeżeli zastanawiasz się, jak rozpocząć lub doskonalić narciarską przygodę to zachęcam Cię do lektury mojej książki. Dowiesz się z niej, jak efektywnie wykorzystać czas na stoku, jak zwiększyć swoje umiejętności narciarskie i jak wykonywać prawidłowo ćwiczenia. 

Książka ta, to praktyczny podręcznik dla amatorów i instruktorów

Gorąco polecam - Ty też możesz Zostać Mistrzem Narciarstwa! 

 

Zobacz pełną ofertę moich szkoleń na www.BeeActive.pl

podpis szymon sloma m